Bahçelievler kombi servisi


Bahçelievler kombi servisi, İstanbul2un en büyük ilçe ve semtlerinden biri olan bahçelievler ilçesinde siz değerli kombi kullanıcılarının haftanın 7 günü hizmetinde. Yenibosna semtinde bulunan firmamızın şubesi sayesinde bahçelievler ilçesine aynı gün servis hizmeti sunmanın farklılığını bizimle yaşayın. Firmamızı sabahın erken saatlerinde aradığınız taktirde en geç 2 saat içinde adresinize geliyoruz. İstanbul da en çok kullanılan kombilerin başında olan demirdöküm, baymak, vaillant, eca, ferroli ve diğer kombiler içinde şirketimiz orjinal yedek parça değişim hizmeti sunuyor ve yerinde kombi hizmetlerimizden yararlanıyoruz ve aldığınız hizmet de 1 yıl servisimiz tarafından garanti kapsamına alınmaktadır.

Bahçelievler şirinevler, yenibosna ve diğer semtlere aynı gün içinde hizmetlerimiz oluyor. Uzman teknisyenlerimiz sizlere kombinizin arızası ve nasıl arıza yaptığını ve arızaların önüne nasıl geçebileceğiniz konusunda her türlü açıklamaları aktarmaktadır.

Etiketler:, , ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>